Od dnia 31.03.2020 r. aż do odwołania KASA URZĘDU GMINY WIELOWIEŚ będzie NIECZYNNA

Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielowsi informuje, że działy: świadczenia wychowawcze, fundusz alimentacyjny, świadczenia rodzinne, dodatek energetyczny, dodatek mieszkaniowy nie będą przyjmowały stron. Za utrudnienia przepraszamy. Wnioski można przesłać pocztą na adres: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ ul. Główna 1, 44-187 Wielowieś lub wrzucić do oznaczonej skrzynki przed Urzędem Gminy.
Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerami (32) 237 83 58, (32) 237 83 59

Rozstrzygnięcie wakacyjnego konkursu fotograficznego „Dziecko to skarb – nie powierzam ciężkich prac”
Komisja konkursowa Oddziału Regionalnego KRUS w Częstochowie wyłoniła 3 zwycięzców, spośród wszystkich prac nadesłanych do konkursu fotograficznego.
Konkurs skierowany był do rolników z województwa śląskiego, a głównym zadaniem było wykonanie ciekawego zdjęcia obrazującego, w jaki sposób dzieci i dorośli mogą bezpiecznie i kreatywnie spędzać wakacje w gospodarstwie rolnym.
Podkreślamy, że takie działania prewencyjne, w formie konkursu, również promują prawidłowe nawyki i zachowania dzieci i dorosłych związane z pracą i zabawą w gospodarstwie rolnym.
Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne i praktyczne nagrody, które zostaną wręczone po uprzednim uzgodnieniu ze zwycięzcami.

Poniżej przedstawiamy 3 zwycięskie fotografie.

Pierwsze miejsce w konkursie przyznano Pani Bożenie Materla z miejscowości Świbie.
 

Drugie miejsce zajęła Pani Hanna Wais zamieszkała w miejscowości Połomia.

Natomiast trzecie miejsce zajął Pan Marek Powroźnik z Grabowa.