Od dnia 31.03.2020 r. aż do odwołania KASA URZĘDU GMINY WIELOWIEŚ będzie NIECZYNNA

Ośrodek Pomocy Społecznej w Wielowsi informuje, że działy: świadczenia wychowawcze, fundusz alimentacyjny, świadczenia rodzinne, dodatek energetyczny, dodatek mieszkaniowy nie będą przyjmowały stron. Za utrudnienia przepraszamy. Wnioski można przesłać pocztą na adres: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ ul. Główna 1, 44-187 Wielowieś lub wrzucić do oznaczonej skrzynki przed Urzędem Gminy.
Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerami (32) 237 83 58, (32) 237 83 59

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Oświaty
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć wszystkim pracownikom oświaty z terenu Gminy Wielowieś najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz sukcesów zawodowych i osobistych.
Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto, które przypomina o wartości, jaką w naszym życiu stanowi edukacja. To wspaniała okazja do podziękowania Państwu za całoroczny trud dydaktyczny i wychowawczy włożony w kształtowanie młodego pokolenia.
Życzymy Państwu by w wypełnianiu tak pięknej misji nie zabrakło Wam mądrości i roztropności. By oddanie i pasja do zawodu przyniosły jeszcze lepsze efekty nauczania oraz osobistą satysfakcję. Niech towarzyszy Państwu przekonanie, że tworzycie przyszłość i nadajecie jej lepszy kształt.

Ginter Skowronek - Wójt Gminy Wielowieś
Grzegorz Nowak - Dyrektor Zespołu Obsługi Placówek w Wielowsi