Od dnia 31.03.2020 r. aż do odwołania KASA URZĘDU GMINY WIELOWIEŚ będzie NIECZYNNA

W związku z zagrożeniem koronawirusem SARS-Cov-2, który wywołuje chorobę o nazwie COVID-19 pragniemy poinformować naszych Szanownych Klientów Starostwa Powiatowego w Gliwicach, że w celu ograniczenia skupisk ludzkich, zwracamy się z prośbą, aby w tym trudnym czasie załatwiać w naszym urzędzie tylko sprawy naprawdę ważne i terminowe.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Powiatu Gliwickiego, Wydział Komunikacji i Transportu wprowadza elektroniczną http://www.starostwo.gliwice.pl/kolejka i telefoniczną rezerwację wizyt pod numerami telefonów:
rejestracja samochodów – 32 331 55 99,  prawa jazdy – 32 332 66 03.
Wymóg wcześniejszego umawiania się na godzinę przyjęcia dotyczy także Wydziału Architektury i Budownictwa – zapisy pod nr tel. 32 332 66 76 oraz Wydziału Geodezji i Informacji  Przestrzennej – nr tel. 32 332 66 02 lub 32 332 66 28.
Zalecamy załatwianie spraw z zakresu geodezji i informacji przestrzennej on-line przez platformy E-PUAP, SEKAP lub przez Portal Interesanta w WEBEWID - Powiatowym Systemie Informacji Przestrzennej na stronie www.starostwo.gliwice.pl - https://gliwicki.webewid.pl/ . Sprawy można również zrealizować drogą pocztową lub e-mailowo (wymagany jest podpis elektroniczny) pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wykonawców prac geodezyjnych prosimy o składanie operatów z prac wyłącznie w wersji elektronicznej. Wszystkie wątpliwości dotyczące protokołów weryfikacji prosimy wyjaśniać telefonicznie.
Na korytarzach przebywać mogą jedynie osoby zapisane na daną godzinę na 5 min. przed przyjęciem.  Prosimy o zrozumienie i dostosowanie się do tej niełatwej dla nas wszystkich sytuacji.
Starosta Gliwicki - Waldemar Dombek