Od dnia 31.03.2020 r. aż do odwołania KASA URZĘDU GMINY WIELOWIEŚ będzie NIECZYNNA

Szanowni Państwo,
W związku z zaistniałą sytuacją  mając na uwadze przede wszystkim  bezpieczeństwo Naszych mieszkańców,  a w szczególności osób starszych,  zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o ograniczenie do niezbędnego minimum osobistych wizyt w:
Urzędzie Gminy Wielowieś – telefon (32) 237-85-00, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ośrodku Pomocy Społecznej w Wielowsi – telefon (32) 237-83-56, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Zespole Obsługi Placówek w Wielowsi – telefon  (32) 237 83 50, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ZBGKiM w Sierotach – telefon (32) 233- 60 95, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Gminnym  Ośrodku Kultury w Wielowsi – telefon (32) 233-60-80, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gminnej Bibliotece Publicznej w Wielowsi oraz filii w Świbiu  – telefon (32) 237-83-55, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Instytucje te funkcjonują w dotychczasowym trybie, jednak w ramach działań zapobiegawczych, jeśli tylko jest możliwość załatwienia sprawy poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, to proszę o wybór tego właśnie sposobu. W celu ograniczenia skupisk ludzkich zwracam się z prośbą, aby w tym trudnym czasie załatwiać tylko sprawy naprawdę ważne i terminowe.
Drodzy Państwo zapewniam, że zaproponowane przez nas działania mają przede wszystkim charakter profilaktyczny.
Ginter Skowronek - Wójt Gminy Wielowieś